NADRUK NA WELURACH

NADRUK NA WELURACH

Na wybranych podstawowych kolorach z kolekcji welurowych wykładzin monochromatycznych Modena, Forma, Bingo firma umożliwia zrobienie nadruku, wybranego przez inwestora z bogatej bazy wzorów.

Technologia nadruku, która pozwala wprowadzić barwnik w wykładzinę, na całą długość runa aż po osnowę, gwarantuje, że kolory pozostaną wyraźne i żywe przez długi okres użytkowania.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy bazę sugerowaną przez nasz zespół projektowy, 20 najciekawszych linii wzorniczych, dzięki którym wnętrza mogą nabrać charakteru klasycznego, modernistycznego, nowoczesnego lub romantycznego. Każdy zaproponowany przez nas wzór można wydrukować na wybranej przez Państwa wykładzinie – o różnej jakości – od  twardszej kolekcji Forma, którą rekomendujemy na intensywnie używane miejsca, po mniej zbitą i na miękkim podłożu Modenę dobrą na korytarze i sale konferencyjne o mniejszym natężeniu ruchu, po Bigno, która sprawdzi się np. w pokojach hotelowych. 3 wykładziny o tym samym kolorze, ale o różnej gramaturze i przeznaczeniu, pozwalają na wykonanie integrującego przestrzeń nadruku przy zachowaniu jednolitej kolorystyki bazowej i możliwości optymalizacji kosztów.